Порошенко нагородив бійців ЗСУ і співробітників ДСНС за Авдіївку

Четвер, 9 лютого 2017, 00:26

Президент Петро Порошенко вручив державні нагороди військовослужбовцям ЗСУ і співробітникам ДСНС, які відзначилися під час захисту Авдіївки.

Про це повідомляє прес-служба українського президента.

"Глава держави подякував воїнам 72-ї механізованої бригади за мужність і героїзм виявлені ними у захисті Авдіївки від російсько-терористичних військ, а також відважним рятувальникам, які під постійними обстрілами робили усе можливе надаючи допомогу мешканцям цього міста", - йдеться в повідомленні.

Порошенко зазначив, що ворог - російські терористичні війська - після артилерійської підготовки, перейшов у наступ з метою захоплення району "Промзона" в Авдіївці. Він назвав дії російсько-терористичних військ черговою провокацією, метою якої була спроба перекинути відповідальність і звинуватити українську сторону в порушенні режиму припинення вогню.

Президент також відзначив, що "у цих боях 72-га механізована бригада підтвердила своє звання, однієї із найсильніших бригад Сухопутних військ Збройних Сил України, яку ще у 2014 році через успішні військові операції, які вона провела в зоні бойових дій, вороги охрестили "Чорною бригадою".

Військові 72-ої бригади були нагороджені орденами Богдана Хмельницького.

Президент також нагородив і відзначив співробітників ДСНС, які врятували місто від гуманітарної катастрофи.

Порошенко подякував військовим і зазначив, що він і його команда роблять все для того, щоб ситуація йшла шляхом деескалації до повного припинення вогнюю.powered by lun.ua