Князєв про вбивство Шеремета: Збираємо інформацію по крихтах

Понеділок, 13 березня 2017, 16:29

Керівник Нацполіції Сергій Князєв заявляє, що вбивці журналіста Павла Шеремета дуже ретельно підготувались і максимально зменшили кількість своїх помилок.

Про це він сказав в інтерв'ю DW.

"Цей злочин вчинили люди, які дуже ретельно до нього підготувались і максимально зменшили кількість своїх помилок", - сказав він.

На питання, чому не можуть знайти людей на відеозаписах, він відповів: "Весь цей час ми вивчали записи, перевірили величезну кількість інформації. Результати показали у лютому".

"Повірте, над розслідуванням цієї справи працює величезна кількість людей у поліції. Паралельно працює і тісно співпрацює з нами ще й цілий департамент СБУ. Однак весь негатив чомусь дістається нам", - сказав Князєв.

Також він додав, що поліція тісно співпрацює з СБУ і розглядає версію про причетність до злочину бійців Нацгвардії.

"У тому числі", - сказав він.

Князєв додав, що у радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка "немає доступу до матеріалів слідства".

"На час останньої прес-конференції по цій справі він ще навіть не був допитаний як свідок", - сказав Князєв.

"Ми багато кого допитуємо, збираючи якісь мікроскопічні деталі. Адже є ще версія вбивства не на 100 відсотків кримінальна - у ній доводиться збирати інформацію по крихтах", - додав він.

Як відомо, 8 лютого Кабінет міністр призначив генерала поліції третього рангу Сергія Князєва керівником Національної поліції України.

20 липня 2016 року журналіст Павло Шеремет загинув в результаті вибуху машини на розі вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького в центрі Києва. Встановлено, що під авто підклали вибухівку, але ні замовників, ні організаторів вбивства не знайдено.

Слідство не виключає, що вбивство журналіста Павла Шеремета було політичним замовленням, яке могли організувати в Росії.powered by lun.ua