Львову пропонують іншу ділянку під завод з переробки відходів

П'ятниця, 17 березня 2017, 13:13

Львівська обласна державна адміністрація запропонувала нову ділянку під будівництво заводу з переробки побутових відходів.

Про це повідомляє 17 березня прес-служба Львівської ОДА.

Зазначається, що Львівська міська рада не скористалася земельною ділянкою, яку Львівська ОДА пропонувала раніше – на території Яворівської "Сірки", тому облдержадміністрація  повторно запропонувала земельну ділянку, де можна побудувати завод з утилізації ТПВ.

Відтак, обласна влада пропонує ділянку біля села Добряни Миколаївського району, що за 28 кілометрів від Львова.

Загальна площа землі 100 га, за категорією – це землі промислового призначення вапнякового характеру і не придатні для сільськогосподарського використання, зазначають в ОДА.

Читайте також: "Замкнене коло львівського сміття"

Як відомо, Львівська ОДА в кінці січня передала Львівській міськраді ділянку площею 12, 8 га на території колишнього гірничо-хімічного комбінату "Сірка" в Яворівському районі під будівництво полігону та комплексу з переробки твердих побутових відходів.

Науково-експертна група заявила, що вказана ділянка не відповідає нормативним вимогам для облаштування полігону і будівництва об'єктів для поводження з твердими побутовими відходами.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман попросив голову Львівської облдержадміністрації Олега Синютку допомогти меру Львова Андрію Садовому вибрати нову ділянку для будівництва заводу із переробки сміття.

14 березня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що мера Львова Андрія Садового можуть відсторонити від посади у випадку, ящо йому вручать підозру щодо недбалості зі смертельними випадками.

Українська правдаpowered by lun.ua