У Раді ще дискутують щодо подвійного громадянства – Ємець

Вівторок, 21 березня 2017, 14:43

У Верховній Раді ще дискутується питання щодо відповідальності за подвійне громадянство для різних категорій громадян.

Про це в коментарі "Укрінформу" повідомив перший заступник голови парламентського комітету з питань правової політики та правосуддя депутат фракції "Народний фронт" Леонід Ємець.

"Відповідальність має бути така: позбавлення громадянства або іншого виду – кримінальна або адміністративна. Там, де це стосується всіх громадян, це ще питання дискусійне, якого рівня має бути ця відповідальність. Але там, де це стосується осіб відповідальних, тобто тих, які мають доступ до державної таємниці або до управління Українською державою, або до вчинення судочинства, зрозуміло, що жодних компромісів бути не може", – вважає нардеп.

Як відомо, Конституція чітко визначає, що в Україні є єдине громадянство. Водночас в Основному законі не прописаний механізм відповідальності за порушення цієї норми.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді зареєстровано три законопроекти щодо відповідальності за подвійне громадянство.

Водночас колишній "радикал" Андрій Артеменко, який має громадянство Канади, вніс законопроект про зміну норми щодо подвійного громадянства в Україні.powered by lun.ua