Поліція оголосила в розшук можливого спільника вбивці Вороненкова

Вівторок, 28 березня 2017, 16:45

Національна поліція розшукує Ярослава Левенця, якого ЗМІ називають спільником вбивці колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова.

Про це свідчить розділ "Особи, які переховуються від органів влади" на сайті МВС.

Згідно із повідомленням, 31-річний Левенець зник 24 березня. Дозвіл на його розшук Солом’янське управління поліції Києва отримало від суду.

Стаття, за якою розшукують Левенця, не пов'язана безпосередньо із вбивством. Це – стаття 263 Кримінального кодексу "Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами".

"Українська правда" звернулась за коментарем до прокуратури Києва, органу, який розслідує вбивство Вороненкова. Але там поки що не коментують цю інформацію.

 
Скрін-шот з сайту МВС

Раніше в мережі з'явилась інформація, що у вбивці Вороненкова Павла Паршова був спільник – колишній боєць "Правого сектора" Ярослав Левенець.

Речник Правого сектору Артем Скоропадський підтвердив, що Левенець служив в ДУК ПС, а на початку 2015 року перейшов у батальйон "Донбас". Також, за словами Скоропадського, дружина Левенця розповіла йому, що той нібито за 8 днів до вбивства Вороненкова був затриманий на вокзалі поліцією, але потім його відпустили.

В день убивства вона спілкувалася із чоловіком телефоном, той розповів їй, що приїхав в Київ і має відвідати прокуратуру. Після цього за словами дружини Левенця, її чоловік не виходив на зв'язок

Українська правдаpowered by lun.ua