Порошенко про вибухи у Калинівці: Будемо притягати до відповідальності винних

Середа, 27 вересня 2017, 23:24

Президент Петро Порошенко закликав правоохоронців знайти і притягнути до відповідальності винних у пожежі та вибухах на складах боєприпасів у районі Калинівки.

Про це повідомляє прес-служба глави держави за результатами засідання воєнного кабінету, скликаного у середу ввечері.

"Ми маємо навчитися захищати наші стратегічні об’єкти від диверсійних груп. Є інші версії? Значить будемо притягати до відповідальності тих, хто буде (винен) за іншими версіями", - сказав президент, звертаючись до керівників Генеральної прокуратури, СБУ та Національної поліції.

Порошенко повідомив, що зранку дав наказ посилити оборону і охорону стратегічних об’єктів силами Збройних Сил. "Ми далі миритися з цими подіями не можемо", - підкреслив він.

Глава держави наголосив, що тенденція вибухів на військових складах містить загрозу для національної безпеки.

"Просив би ретельно підготуватися для засідання РНБО, щоб були вжиті вичерпні заходи в найкоротші терміни, і не допустити повторення трагедії", - сказав він.

Водночас голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін доповів, що пожежа на складах локалізована.

"Ми не очікуємо її подальшого розповсюдження і зараз ми ліквідуємо останні осередки задимлення", - сказав він.

За словами посадовця, нині на місці надзвичайної події продовжують працювати рятувальники в цілодобовому режимі, також є авіація, яка в разі необхідності відновить свою роботу.

Як відомо, ввечері 26 вересня сталася пожежа на складах боєприпасів, що розташовані у районі міста Калинівка Вінницької області.

Постраждали щонайменше дві особи.

Слідчі відпрацьовують чотири основні версії детонації боєприпасів на території арсеналу.

У Міноборони повідомили, що з 19:00 27 вересня на складах боєприпасів у Калинівці припинилися вибухи.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!