У КВУ назвали ТОП-10 нардепів-прогульників

4730 переглядів
Понеділок, 15 січня 2018, 11:37

У Комітеті виборців України заявили, що серед найбільших прогульників засідань Верховної Ради у 2017 році стали Дмитро та Михайло Добкіни, В’ячеслав Богуслаєв, Сергій Клюєв та інші

Про це на прес-конференції у понеділок повідомив аналітик КВУ Денис Рибачок, повідомляє "Укрінформ".

"Так серед них: Євген Бакулін, Дмитро Добкін, Дмитро Ярош, Михайло Добкін, Іван Фурсін, Віталій Чепинога, Геннадій Бобов, В’ячеслав Богуслаєв, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко", - сказав Рибачок.

За його словами, такий висновок КВУ зробив на основі інформації за даними реєстрації участі нардепів на засіданнях ВР.

Перша десятка найбільших прогульників у ВР
Перша десятка найзатятіших прогульників у ВР

Рибачок зазначив, що якщо ж говорити про те, як ходять на роботу представники тих чи інших парламентських сил, то члени фракцій "Народного фронту" та БПП були найактивнішими, а пасивними — представники "Волі Народу".

Також, на думку аналітиків, аутсайдером за показниками активності роботи в Верховній Раді та відвідуваності стала опозиція.

"І це взагалі піднімає питання роботи опозиції у ВР, тому що ми можемо розуміти, що опозиція не хоче йти на контакт із владою і голосувати за ті чи інші політичні закони, але коли фракція опозиції просто не приходить на пленарні засідання Верховної Ради, то це означає, що вони не виконують свої прямі конституційні обов'язки", - сказав Рибачок.

Він додав, що на сьогодні варто було б посилити санкції щодо депутатів-прогульників.

За даними КВУ, за 2017 рік відбулося 4 553 голосування – і 56 нардепів пропустили 90% голосувань на них, а один нардеп не проголосував жодного разу.

Для порівняння, у 2015 році один нардеп в середньому брав участь в 55% голосувань за рік, у 2016 році – в 54%, а в 2017 році – лише в 42%.

Раніше в КВУ повідомляли, що за три роки 43 народних депутати пропустили до 99% голосувань Верховної Ради.

powered by lun.ua