Чубаров закликав кримчан бойкотувати "вибори президента РФ"

Субота, 27 січня 2018, 23:18

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликає кримчан бойкотувати "вибори президента РФ", які мають проводитися 18 березня на окупованому півострові.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook у суботу після вторгнення російського ОМОНу на засідання громадської ініціативи "Кримська солідарність".

Чубаров назвав цю подію абсолютним беззаконням по відношенню до кримських татар, які зібралися на засідання і черговою акцією залякування кримськотатарських активістів.

За його словами, російські силовики "переписали всіх, включаючи адвокатів".

"Не виключено, що згідно складеного окупантами "реєстру", найближчими днями людей почнуть по одному викликати в поліцію", - вважає він.

"Після акцій, подібних до сьогоднішньої, кожен з тих нечисленних співвітчизників, хто, проявивши слабкість або малодушність, з'явиться 18 березня 2018 року на виборчій дільниці, виявиться вічним вигнанцем серед своїх співвітчизників і одновірців", - підкреслив Чубаров.

Він закликав до абсолютного бойкоту незаконних в окупованому Криму виборів.

"18 березня 2018 року - жодного кримського татарина, жодного етнічного українця, жодного патріота України - жителя Криму, незалежно від його національності, на незаконно відкритих виборчих дільницях незаконно призначених виборів президента Росії в тимчасово окупованому Криму!", - закликає лідер Меджлісу.

Як відомо, вибори президента Росії призначені на 18 березня 2018 року - річницю анексії Криму Росією.

16 березня 2014 року Росія провела в українській Автономній республіці Крим незаконний "референдум", який проігнорували більшість кримських татар і патріотів України. Уже за два дні, 18 березня, на його підставі ставленики Кремля підписали у Москві "договір" про включення Криму в цілому й Севастополя зокрема до складу РФ.

Українська правда
powered by lun.ua