У "Рошен" розповіли, як оновлять фабрику і що буде з "Київським тортом"

13502 перегляди
Вівторок, 30 січня 2018, 09:51

Корпорація "Рошен" у 2018 році інвестує 90 млн грн у створення громадського простору на території розташованої в центрі столиці Київської кондитерської фабрики "Рошен".

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі компанії.

"Рошен Плаза - це умовна назва проекту реконструкції та благоустрою території Київської кондитерської фабрики Roshen. Фабрика не припиняє своє існування, але потужності її зменшені", – зазначили в корпорації.

У "Рошен" наголошують, що "Київський торт" і далі будуть виробляти на Київській кондитерській фабриці.

"На території фабрики залишиться частина виробничих приміщень, в одному з корпусів буде знаходитися офіс компанії, а також буде розташовано об'єкти громадського призначення", – повідомили в корпорації.

Планується, що в кінці весни на території фабрики відкриють демонстраційний центр із лінією виробництва шоколадних плиток, де можна буде побачити тонкощі й особливості виготовлення солодощів, а до кінця року буде завершено перший етап благоустрою площі і відкрито безкоштовний сезонний каток площею понад 2 тис. кв . м.

Другий етап благоустрою завершиться в 2019 році.

Раніше президент корпорації Roshen В'ячеслав Москалевський повідомив в інтерв'ю виданню "Новое время", що переїзд офісу в заводську будівлю запланований на поточний рік.

Читайте також: "Директор Rothschild в СНД: Клієнти відмовилися від покупки Roshen через ризики"

***Корпорація "Рошен" входить до топ-30 найбільших виробників кондитерської продукції в світі. Включає Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод (Україна); Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику BonbonettiChoco (Угорщина).

Виробничу діяльність Липецької фабрики (РФ) зупинили з 1 квітня 2017 року.

Мережа фірмових магазин Roshen в Україні налічує 50 магазинів в п'яти регіонах України.

Згідно з підписаним Петром Порошенком в січня 2016 року договору, він передав свою 85% -у частку в корпорації в незалежний сліпий траст (blind trust) компанії Rothschild Trust.

Банк-управитель трасту має також чотирирічну довіреність на переговори про продаж активів. Президенту корпорації Roshen В'ячеславу Москалевському належить 13% через інвестфонд "Кондитерінвест", ще чотирьом топ-менеджерам - по 0,5%.

За підсумками січня-грудня 2017 року корпорація "Рошен" виплатила 1,592 мільярда гривень податків до бюджету України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua