Затор на кордоні: у ДПС кажуть, що Росія вирішила проблему

3833 перегляди
Понеділок, 19 лютого 2018, 15:48

З Росії надійшла інформація, що вони поступово відновлюють оформлення вантажних автомобілів, що прямують через кордон з Харківської області.

Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

"За інформацією, що надійшла від російської сторони, поступово відновлюється оформлення вантажних автомобілів в пункті пропуску для автомобільного сполучення "Нєхотєєвка", що навпроти українського пункту пропуску "Гоптівка" у Харківській області", - розповідають у ДПС.

За їхніми даними, російськи прикордонники запевняють, що роботу обладнання для огляду вантажів, яке вийшло з ладу напередодні, відновлено.

Водночас, зазначили в Держприкордонслужбі, все ще спостерігається "певне накопичення транспортних засобів у напрямку Росії" в пункті пропуску "Бачівськ", що у Сумській області.

Як повідомлялося, з 17 лютого контрольні служби РФ в пункті пропуску "Нєхотєєвка", що навпроти "Гоптовки", не пропускали вантажівки через українсько-російський кордон.

Станом на ранок 19 лютого на цьому відрізку кордону скупчилося близько 150 вантажних автомобілів.

Схожа ситуація склалася у пункті пропуску "Бачівськ" Сумської області. 19 лютого через сповільнення пропуску російською стороною там скупчилося близько 50 вантажівок.

Українська правда
powered by lun.ua