Питання щодо кандидатури в ЦВК від Опоблоку узгоджується - Луценко

Вівторок, 6 лютого 2018, 17:01

Питання щодо кандидатури до Центральної виборчої комісії від фракції "Опозиційний блок" узгоджується додатково.

Про це заявила 6 лютого у Facebook представник президента у Верховні Раді народний депутат від БПП Ірина Луценко.

За її словами, одними із найважливіших питань нової парламентської сесії буде кадрове питання, зокрема призначення нового складу Центрвиборчкому.

"Подані від різних партій і груп, президентом внесені 14 кандидатур. Додатково узгоджується питання по кандидатурі від Опоблоку. Хочу підкреслити, що ніякого блокування для жодної партії чи групи з боку Адміністрації президента не відбувається", ­ запевнила вона.

На думку Луценко, це голосування, імовірно, відбудеться на наступному пленарному тижні.

"Сподіваюсь, ці голосування розблокують інші кадрові рішення: по міністерствах, Рахунковій палаті, омбудсмену. Будемо шукати консенсус", - зазначила нардеп.

Як повідомлялось, 5 лютого президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради подання на кандидатів у нові члени Центральної виборчої комісії.

У поданому списку 14 осіб, президент врахував кандидата від партії "Батьківщина" Андрія Євстігнєєва.

31 січня фракція "Опозиційний блок" Верховної Ради направила листи до послів країн "Великої сімки" та посольства ЄС, в яких поскаржилася на "недемократичну процедуру призначення нового складу Центральної виборчої комісії".

За словами депутатів, президент Петро Порошенко відмовляється вносити до нового складу ЦВК кандидатів від партії "Опозиційний блок".