В аеропорту "Київ" застрягли тисячі туристів – ЗМІ

Неділя, 1 липня 2018, 13:22
dtp.kiev.ua

У столичному аеропорту "Київ" (Жуляни) з суботи затримують рейси.

Як повідомляє "112 Україна", станом на 12:00 на інформаційному табло повідомлялося про затримку семи рейсів.

Кілька тисяч туристів не можуть вилетіти, зокрема, до Анталії і в Батумі.

"Пасажири намагалися з'ясувати причини затримки одного з рейсів у авіаперевізника. Спочатку їм відповідали, що літак зламався, потім - що в компанії виникли фінансові труднощі, а потім взагалі перестали піднімати трубку", - зазначає телеканал.

Пізніше він повідомив, що туристів, які повинні були летіти до Шарм-ель-Шейху, розмістили в готелі.

Туроператор їм пообіцяв, що вони зможуть вилетіти вже з аеропорту "Бориспіль".

У той же час в самому аеропорту "Київ" через 10 годин винесли людям воду і бутерброди.

Відзначається, що кілька сотень туристів перебувають в аеропорту більше 30 годин.

У той же час, dtp.kiev.ua повідомляє, що в аеропорту "Київ" не літають літаки авіакомпанії "Браво".

"Як стверджує представник авіакомпанії, вони не отримали грошовий транш від туроператорів і їм просто нема за що заправити літак. У свою чергу туроператор каже, що все сплачено і проблема саме в авіаперевізнику", - пише ресурс.

29 червня стало відомо, що близько 300 українських туристів другу добу перебувають у аеропорту Монастір  і не можуть вилетіти з Тунісу додомуза їхнім тревердженням, авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel в особі приймаючої компанії Insight Holidays не виконують своїх зобов'язань щодо повернення громадян до України.

В МЗС України заявили, що авіаперевізник намагається врегулювати проблему, а до місця перебування українських туристів виїхав консул. 

У свою чергу компанія-туроператор Oasis Travel відповідальність за ситуацію, що склалася з рейсами авіакомпанії "Bravo Airways", поклала на авіаперевізника.

Глава МІУ Володимир Омелян відреагував на ситуацію, що склалася та заявив, що через подібні дії туроператорів та перевізників Мінінфраструктури "запроваджує ефективний ринок з елементами державного регулювання і контролю". Також він повідомив, що усі українські туристи, які очікують на виліт з Тунісу, повернуться додому впродовж доби.

30 червня у МЗС України повідомили, що до Києва повернулася частина українських туристів з Тунісу

Глава Мінінфраструктури України Володимир Омелян заявив, що МІУ вимагатиме від Генпрокуратури порушити кримінальну справу через шахрайство з боку туроператора, внаслідок чого в аеропорту Тунісу "застрягли" сотні громадян України.

Українська правда


powered by lun.ua