КВУ назвав депутатів, які прогуляли всі голосування Ради перед канікулами

Вівторок, 17 липня 2018, 12:07

14  народних депутатів з невідомих причин пропустили всі голосування у Верховній Раді у липні.

Про це повідомляє Комітет виборців України.

Серед них позафракцій Євгеній Мураєв, Борислав Береза, Дмитро Ярош, Костянтин Жеваго, а також депутати від фракції "Самопоміч" Андрій Журжій та Лев Підлісецький, від "Опозиційного блоку" Юхим Звягільський, від групи "Воля народу" Олександр Пономарьов та від фракції "Блок Петра Порошенко" Віталій Чепинога.

Зазначається, що за даними парламентського сайту офіційно вони пропустили голосування з невідомих причин, тобто, не через хворобу чи відрядження.

Крім того у КВУ повідомляють, що у липні жодного разу не проголосували депутати-втікачі: Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко.

Не брали участі у голосуванні також В’ячеслав Константіновський, який заявив про складання депутатських повноважень і Надія Савченко, яку утримують під вартою.

Повідомляється, що частина депутатів проголосували лише кілька разів за місяць.

Серед них такі відомі політики як Вадим Рабінович (взяв участь в 1,23% голосувань), Андрій Білецький (3,37%), Наталія Королевська (5,52%), Сергій Ківалов (5,83%), Дмитро Добкін (7,36%), Роман Зварич (7,67%).

Загалом 52 народні депутати пропустили понад 90% голосувань в липні.

У червні майже не голосували 79 депутатів, травні – 71.

У КВУ додають, що всього за місяць було проведено 12 пленарних засідань, на яких відбулося 326 голосувань.

Раніше повідомлялося, що в останній робочий місяць літа співголови опоблоку Юрій Бойко та Олександр Вілкул і лідерка ВО "Батьківщина" фактично не голосували.

13 липня Верховна Рада завершила восьму сесію, народні депутати пішли на канікули до 4 вересня.

Українська правда