З Тунісу вилетів перший літак з туристами, які застрягли "на відпочинку"

Понеділок, 2 липня 2018, 14:27

З Тунісу до України вилетів перший з 5 літаків, який має перевезти українських туристів, які на кілька діб застрягли в туніському аеропорту через конфлікт туроператора "Oasis Travel" і перевізника "Bravo".

Про це повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич у Twitter.

29 червня стало про відомо про сотні українських туристів, які кілька діб перебували в аеропорту Монастір  і не могли вилетіти з Тунісу додому: за їхнім твердженням, авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel в особі приймаючої компанії Insight Holidays не виконують своїх зобов'язань щодо повернення громадян до України.

Компанія-туроператор Oasis Travel відповідальність за ситуацію, що склалася з рейсами авіакомпанії "Bravo Airways", поклала на авіаперевізника.

Глава МІУ Володимир Омелян заявив, що через подібні дії туроператорів та перевізників Мінінфраструктури "запроваджує ефективний ринок з елементами державного регулювання і контролю". Також він повідомив, що усі українські туристи, які очікують на виліт з Тунісу, повернуться додому впродовж доби.

За його словами, туроператор "Oasis Travel" заборгував перевізнику "Bravo" понад 1 млн доларів.

"Про цю ситуацію "Oasis Travel" знав, були різні моменти врегулювання, жодних коштів не надходило. Проте авіакомпанія "Bravo" за свій рахунок вже вивезла 650 туристів в Україну, цієї ночі був ще один додатковий борт, який забрав 120 осіб. За нашими підрахунками, залишається ще близько 800 (осіб у Тунісі - ред.)", - повідомив він.

Також Омелян заявив, що МІУ вимагатиме від Генпрокуратури порушити кримінальну справу через шахрайство з боку туроператора, внаслідок чого в аеропорту Тунісу "застрягли" сотні громадян України.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування