Відвідати бранців Кремля: Україна кличе на допомогу Європу

788 переглядів
Вівторок, 24 липня 2018, 15:15

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова збирається налагодити співпрацю з європейською мережею омбудсменів для вирішення проблеми відвідування українських політв'язнів у Росії.

Про це вона повідомила у Facebook.

"Завтра (у середу, 25 липня - УП) я зустрічатимусь із омбудсменом Литовської Республіки. Будемо вирішувати питання співробітництва з європейською мережею омбудсменів щодо відвідання українських політв’язнів", - пише вона.

За її словами, також найближчим часом Україна організує зустріч представників Міжнародного комітету "Червоного хреста" з родинами політв'язнів, аби знайти спосіб відвідати українців, яких утримують в РФ та окупованому Криму.

Денісова нагадала, що російський омбудсмен Тетяна Москалькова вже відвідала сімох моряків зі свого списку, в якому міститься 51 особа.

"Ми хочемо дзеркально відвідати наших громадян", - наголосила уповноважена ВР.

Раніше Людмила Денісова закликала міжнародних правозахисників звернутися до президента РФ з вимогою терміново звільнити Олега Сенцова та всіх бранців Кремля.

Також вона просила посла США в Україні Марі Йованович вплинути на Росію, щоб вона дозволила відвідати українських політв'язнів.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua