WSJ: У США планують витратити $380 млн на безпеку виборів у Конгрес

456 переглядів
Середа, 22 серпня 2018, 06:52

Конгрес США асигнував штатам загалом 380 мільйонів доларів на забезпечення безпеки майбутніх виборів у Конгрес, які пройдуть у листопаді.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Наголошується, що 135 млн доларів із цієї суми у Сполучених Штатах витратять на посилення кібербезпеки, а ще понад 102 млн доларів - на заміну електронних автоматів для голосування на інші, більш безпечні пристрої.

Решту коштів використають для вдосконалення баз даних виборців та засобів комунікації.

На початку серпня сенатор США Білл Нельон заявив, що російські хакери проникли в деякі виборчі бази Флориди і можуть видалити зареєстрованих виборців напередодні виборів, якщо системи не будуть належним чином захищені.

Як повідомлялося, ЦРУ очікує втручання Росії на майбутніх виборах у США.

У кінці липня у соцмережі Facebook розповіли, що викрили нову скоординовану кампанію політичного впливу, щоб ввести користувачів в оману та організувати мітинги напередодні виборів Конгресу США в листопаді цього року.

У листопаді 2018 року у США переобиратимуть нижню палату Конгресу США - Палату представників, а також третину складу Сенату. Крім того, переобиратимуться 39 губернаторів штатів та територій, а в низці штатів відбудуться інші місцеві вибори.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua