Дружина Труби скаржиться, що їй погрожують через дії чоловіка

Понеділок, 10 вересня 2018, 17:08

Дружина директора Державного бюро розслідування Романа Труби суддя Олександра Баєва поскаржилась на втручання в її діяльність.

Заява судді Шевченківського районного суду Львова оприлюднена на сайті ВРП.

Жінка поскаржилась, що 7 вересня їй у месенджер Viber почали надходити текстові повідомлення з погрозами.

За словами Баєвої, невідома особа вимагали вплинути на її чоловіка "щодо вчинення ним певних дій, пов’язаних з його професійною діяльністю, а саме призначити осіб на відповідні посади".

Ім’я чоловіка судді у повідомленні приховане.

Згідно з декларацією, Олександра Баєва є дружиною директора Державного бюро розслідування Романа Труби. У ДБР наразі триває етап відбору та призначення працівників.

Суддя каже, що у повідомленнях невідомі погрожують заявами про її звільнення та говорять, що "будуть змушені зняти з себе відповідальність за все те, що може відбуватись з вами далі".

"Також зазначив, що у нього наявні факти щодо дискредитації мене, як судді, та використання їх для подальшого звільнення мене з посади. Інші повідомлення мали образливий характер", – підкреслює Баєва.

Вона додає, що повідомлення їй надсилали неодноразово у вечірній та нічний час. Також невідома особа намагалась додзвонитись до судді.

Раніше директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що відмовив конкурсній комісії у розгляді питання про призначення 27 осіб на керівні посади відомства.

Він також повідомив, що конкурсна комісія знищила результати проходження  переможцями конкурсу поліграфу.

Народний депутат Юрій Македон оскаржує призначення Романа Труби директором Державного бюро розслідувань – і незабаром позов розгляне суд.

18 липня конкурсна комісія відібрала 27 кандидатів на керівні посади Державного бюро розслідувань. Багато із затверджених службовців були креатурами міністра МВС Арсена Авакова та заступника голови Нацполіції Ігоря Купранця.

У квітні директор ДБР Роман Труба заявив, що запуск роботи бюро затягують.

Читайте також: "Між незалежністю і політиками. Чи почне Держбюро розслідувань саджати чиновників?"

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування