У Москві та Пітері знову мітингували проти пенсійної реформи, затримали неповнолітніх

Неділя, 16 вересня 2018, 20:37

У Москві та Санкт-Петербурзі пройшли акції "Безстроковий протест", учасники якої виступають проти пенсійної реформи.

Як повідомляє "ОВС-Інфо", в парку "Гірка" у Москві, де проходила акція, затримали щонайменше десяти її учасників, серед них двоє неповнолітніх.

Затриманих доставили в ОВС по Басманного району. До парку приїжджав ще один автобус, в якому також можуть перебувати затримані.

Серед затриманих - Євген Соловйов, В'ячеслав Корвіцкій, Артемій Тудаков, Поліна Созонова, Захар Сидоров, Роман Прошян, Микола Дубінін, Андрій Дудін. Ще двоє людей відмовилися назвати своїм імена.

Деяких затриманих сфотографували у відділенні поліції, взяли у них відбитки пальців і відпустили без складання протоколів.

У Москві "безстроковий протест" почався 10 вересня - наступного дня після акції проти підвищення пенсійного віку. Учасники акції вимагали скасування пенсійної реформи, відставки уряду і президента, а також розпуску Роскомнагляду.

Учасників акції вже кілька разів затримували співробітники поліції, але потім відпускали без складання протоколів.

16 вересня "Безстроковий протест" також відбувся у Петербурзі. В управлінні МВС Петербурга чисельність акції оцінили приблизно в 500 осіб. На початку акції "Фонтанка" повідомляла, що зібралося близько тисячі осіб.

Акцію планували провести на площі Леніна, але з 6 вересня і до кінця місяця площу закрили для ремонту труби 1917 року прокладки, яку прорвало. 

Поліцейські намагалися відвести в автозак активну жінку, натовп її відбив під вигуки "Відпускай!" Потім жінку забрали на "швидкій".

За даними правозахисту "Відкритої Росії" у Петербурзі, на акції затримали 4 осіб і всіх відпустили без складання протоколів. Ще одного протестувальника повалили на землю і травмували голову, його забрала швидка допомога, пише "Дождь".

 
 
фото - "Бумага"

 
Фото Давид Френкель, «Медиазона»

9 вересня під час акцій проти пенсійної реформи, які відбулися у багатьох містах Росії, поліція затримала понад 800 осіб

Також було затримано учасника групи Pussy Riot і видавця "Медіазони" Петра Верзілова: його заарештували на виході з під'їзду власного будинку.

Після кількох днів у СІЗО у Верзілова різко погіршився стан здоров'яу нього почав зникати зір, а потім й мова та здатність пересуватися. Родичі Верзілова упевнені, що це ознаки отруєння. У реанімації, куди його доправили, він перебував без свідомості.

15 вересня видавця доправили на лікування до Німеччиниpowered by lun.ua