У Росії створюють бренд Petroff & Boshiroff: хімпрепарати, парфуми, туризм

Неділя, 23 вересня 2018, 10:56
У Росії створюють бренд Petroff & Boshiroff: хімпрепарати, парфуми, туризм

Компанія "Золотий бренд" подала заявку на реєстрацію бренду Petroff & Boshiroff, який планує передати росіянам Олександру Петрову і Руслану Боширову, підозрюваним владою Британії в отруєнні Сергія Скрипаля та його дочки.

Про це агентству міських новин "Москва" повідомили в прес-службі компанії "Золотий бренд".

"Ми подали заявку на бренд Petroff & Boshiroff. Після реєстрації "Золотий бренд" має намір подарувати ці товарні знаки самим Петрову і Боширову", - розповів представник компанії.

Він відмовився уточнити, чи веде компанія переговори з самими Петровим і Бошировим з приводу реєстрації даного бренду.

Згідно з документом, наявним у розпорядженні агентства "Москва", товарний знак реєструється за класами міжнародної класифікації товарів і послуг (МКТП) №1-45, що дозволяє випускати і продавати під цим брендом різні хімічні препарати, призначені для використання в промислових і наукових цілях, захисні речовини, парфуми та інші парфумерні вироби, а також одяг і жіночі аксесуари.

Крім того, під цим брендом можна буде надавати послуги туристичних і охоронних агентств, відкривати фітнес-клуби і бари. Заявка на реєстрацію бренду подана 14 вересня 2018 року.

Як повідомлялося, 5 вересня британські прокурори назвали імена двох підозрюваних росіян, яких вважають виконавцями отруєння в Солсбері. Це - Александр Петров та Руслан Боширов.

Прем’єрка Британії Тереза Мей заявила, що росіяни є офіцерами ГРУ – військової розвідки РФ. Британія отримала європейський ордер на арешт росіян.

У МЗС Росії заявили, що названі імена їм невідомі і заявили про "інформаційні маніпуляції" з боку Британії.

12 вересня президент РФ Володимир Путін заявив, що підозрювані у справі отруєння у британському Солсбері перебувають в РФ, але це просто цивільні особи без кримінального минулого.

14 вересня у спільному розслідуванні The Insider з дослідницьким центром The Bellingcat йшлося, що розслідувачам вдалося дістати довідку з Федеральної міграційної служби на підозрюваного Олександра Петрова.

Розслідувачі Bellingcat заявили, що підтвердили зв'язок підозрюваних в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова і Руслана Боширова до спецслужб Росії. 

Того ж дня журналісти російського видання "Новая газета" виявили докази, які можуть свідчити про ймовірну причетність підозрюваних в отруєнні Скрипалів Олександра Петрова і Руслана Боширова до Міністерства оборони РФ.

Зокрема, телефонний номер із довідки ФМС на Петрова відноситься до АТС 195 в Хорошевському районі Москви, де розташована і штаб-квартира ГРУ Міноборони Росії.

15 вересня стало відомо, що журналістам ABC News і Independent, які подзвонили за телефонним номером з документів ФМС на Олександра Петрова, відповіли, що це номер Міноборони РФ.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування