Медведчук вимагає від УП не називати його партнером Порошенка

Четвер, 27 вересня 2018, 16:35

Колишній глава Адміністрації президента Леоніда Кучми Віктор Медведчук через свого адвоката вимагає не вважати його партнером президента Петра Порошенка та заперечує причетність до ринку газу.

Про це йдеться у листі до редакції, підписаному адвокатом Медведчука Ігорем Кириленком.

Захисник вважає, що у статті Романа Романюка та Романа Кравця "Ахметов, Льовочкін і Медведчук, або Троє в партії, не рахуючи Рабіновича" начебто "було поширено недостовірну інформацію про Медведчука Віктора Володимировича, а саме:

"… більшість із вищезгаданих людей можна назвати партнерами президента .…чи ринок скрапленого газу для Медведчука …".

(Фрази вирвані із такого абзацу статті:

"Хоча справедливості заради варто сказати, що в певному сенсі більшість із вищезгаданих людей можна назвати партнерами президента. "Віденський пакт" з Фірташем-Льовочкіним, "Роттердам+" для Ахметова чи ринок скрапленого газу для Медведчука – це значущі складові реваншу "регіоналів".)

Таке твердження, йдеться в листі, "є цинічною брехнею, порушує особисті немайнові права Віктора Медведчука: принижує його честь і гідність та порочить ділову репутацію".

Адвокат посилається на рішення Печерського суду у справі №757/72583/17 від 25 травня, яким "визнано недостовірною та такою, що порушує особисті немайнові права Медведчука Віктора Володимировича інформацію, щодо того, що він має відношення до контролю ринку скрапленого газу".

Проте не наводить доводів, які б спростовували твердження про те, що Медведчука можна вважати партнером Порошенка.

Він вимагає впродовж семи днів опублікувати спростування двох згаданих уривків зі статті.

Як відомо, восени 2017 року народний депутат Сергій Лещенко заявив, що компанії, пов’язані з Медведчуком, з допомогою СБУ та його зв’язків із президентами Росії та України монополізували ринок скрапленого газу в Україні.

Медведчук свій стосунок до газового ринку заперечив.

Українська правда