Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

РосЗМІ показали останні хвилини Захарченка перед вибухом у "Сєпарі"

Неділя, 30 вересня 2018, 20:25
РосЗМІ показали останні хвилини Захарченка перед вибухом у Сєпарі

В ефірі телеканалу "Росія-1" продемонстрували відео з камер відеоспостереження, нібито встановлених у донецькому кафе "Сепар", де 31 серпня внаслідок вибуху загинув ватажок бойовиків ОРДО Олександр Захарченко.

На відео, розміщеному на сторінці телеканалу в YouTube - запис із зовнішніх і внутрішніх камер спостереження, який зроблено за кілька хвилин до вибуху в кафе, куди ватажок бойовиків приїхав у супроводі своєї охорони. 

Зокрема видно, як до будівлі "Сєпар" під'їхали кілька позашляховиків, в одному з яких перебував Захарченко. У супроводі охорони він попрямував до входу в кафе. Першим туди зайшов один з охоронців Захарченка, щоб перевірити приміщення.

На записі, зробленому всередині приміщення, видно, що перед Захарченком відкривають двері і він входить до кафе.

Момент вибуху зафіксовано камерою, встановленою ззовні "Сєпара".

Нагадаємо, 31 серпня російські ЗМІ повідомили про загибель ватажка бойовиків ОРДО Олександра Захарченка внаслідок вибуху у кафе "Сєпар" у центрі Донецька.

На екстреному засіданні "уряду" бойовиків ОРДО призначили тимчасово виконуючим обов'язки ватажка терористів так званого "першого віце-прем'єра" Дмитра Трапезнікова. Але невдовзі "народна рада ДНР" призначила в.о. ватажка замість убитого Захарченка голову "парламенту" Дениса Пушиліна.

Пушилін звільнив одразу всіх прибічників Захарченка і тих, хто претендував на місце ватажка "ДНР". У владі Пушиліна не знайшлося місця і Трапезнікову, котрий перебував з ним у дружніх стосунках.

За владу в "ДНР" змагаються кілька бойовиків, серед них екс-командир бригади "Восток" Олександр Ходаковський, Олександр Тимофєєв (позивний "Ташкент"), Дмитро Трапезніков і Пушилін, якого називають ставлеником Кремля.

Уникаючи затримання та розправи з конкурентами в "ДНР", "Ташкент", Трапезников і Ходаковський виїхали до РФ. Під час спроб повернутися з Росії до "ДНР" російські прикордонники без пояснень відмовляють їм у виїзді з території РФ.

Разом з тим Пушилін оголосив, що подав документи для реєстрації в якості кандидата на виборах ватажка республіки, які призначено  на 11 листопада.

24 вересня Служба безпеки України оприлюднила переговори бойовиків ОРДО, які борються за владу в "ДНР" після смерті Захарченка. В СБУ зазначали, що розмови бойовиків свідчать про повну залежність так званого "вищого керівництва ДНР" від рішень "куратора від Кремля" Суркова

Згодом СБУ оприлюднила аудіозапис із доказами підготовки так званим головою "Народної Ради ДНР" Денисом Пушиліним усунення Захарченка. 

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: