Будівельника підозрюють у розкраданні на таборі "Вікторія", де загинули 3 дітей

10 1856 переглядів 4c6
Вівторок, 4 вересня 2018, 15:14

Прокуратура Одеської області повідомила про підозру у розкраданні державних коштів директору компанії, що реконструювала дитячий табір "Вікторія".

Про це правоохоронці повідомили у вівторок.

"Повідомили про підозру директору субпідрядної організації, яка за договором виконувала роботи з реконструкції приміщень міського дитячого оздоровчо-спортивного комплексу "Вікторія", – повідомив прокурор області Олег Жученко.

Керівника фірми підозрюють у привласненні частини бюджетних коштів, отриманих від міської ради.

21e
10f7

За версією слідства, він підробляв будівельну документацію, завищуючи вартість робіт за рахунок завищення єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Як стверджують в прокуратурі, про це свідчать акти приймання виконаних робіт

Зазначається, що кожен акт підписано та засвідчено печаткою фірми, а підозрюваний нібито заволодів понад 400 тисячами гривень.

Згідно з матеріалами кримінального провадження, йдеться про ТОВ "Стройсоцстандартрозвиток". Саме це підприємство у 2015-2016 роках уклало договір підряду з основним будівельником – ТОВ "ЮГ-Укрстрой".

Відповідно до документації субпідрядника, його директором з 2014 року і донині є Чернишев Станіслав Ігорович.

Місцеве видання "Думская" також пише, що затриманим є саме Чернишев.

"ЮГ-Укрстрой", яке співпрацювало із підозрюваними, належала тоді Світлані Донченко. Вона сама, її родина та родина її співмешканця володіють також одеською канатною дорогою.

Справу про розкрадання на роботах у "Вікторії" поліція відкрила за місяць до пожежі – у серпня 2017 року.

Як відомо, в ніч на 16 вересня 2017 року у дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. В результаті загинуло троє дітей. Також до лікарні доставлено двоє неповнолітніх.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією ч.2 ст.270 (Порушення вста


powered by lun.ua