Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Кремль звільнить половину управління під кураторством Суркова – РосЗМІ

Середа, 10 жовтня 2018, 11:42

Кремлівське управління по співпраці з СНД покинуть до половини співробітників, в тому числі, можливо, куратор терористичних республік ОРДЛО через неефективність роботи.

Про це йдеться в розслідуванні російського видання РБК.

Повідомляється, що 2 жовтня президент Росії Володимир Путін підписав указ про перетворення управління з прикордонного співробітництва з державами - учасниками СНД, Абхазією і Південною Осетією.

Згідно з указом, головою управління залишиться Олег Говорун, на створення нового штатного розкладу відведено місяць.

Таке рішення у Путіна пояснюють "вдосконаленням діяльності адміністрації президента".

В управлінні працюють кілька десятків людей.

Їм повідомили про виведення за штат, а багатьом з них - близько половини - усно повідомили про необхідність шукати нову роботу.

Таку інформацію виданню підтвердили три джерела в Кремлі.

Покинути управління може і куратор самопроголошених терористичних республік "ДНР" і "ЛНР" Максим Поляков.

"Одна з причин - урізання фінансування. Крім того, ще в червні на робочих нарадах говорилося, що робота в колишньому форматі неефективна і її формати будуть істотно переглядатися", - повідомило джерело Кремля.

Повідомляється, що реорганізація закінчиться 3 листопада за тиждень до так званих виборів нових глав терористичних об'єднань "ДНР" і "ЛНР", які призначили на 11 листопада.

"Таким чином, вибори фактично пройдуть без участі співробітників управління ... управління, по суті, не контролює ці вибори і політичні процеси в республіках. Виникає питання, хто тоді цим займається", - повідомило джерело видання.

У травні, після виборів президента Росії говорилося про можливу відставку помічника президента Владислава Суркова, якому підзвітне управління Говоруна.

"Ситуація в республіках не покращується, але таку фігуру, як Сурков, не можна так просто звільнити, тому через урізання ресурсів управління його фактично "м'яко понизили", - додало джерело Кремля.

9 жовтня стало відомо, що перед незаконними виборами в окупований Донецьк приїхали чотири російських куратора.

Як повідомлялося в якості "кандидатів" зареєстровано "т.в.о. голови ДНР" Дениса Пушиліна, екс-мера Горлівки  Романа Храменкова, суддю "народного трибуналу" Олену Шишкіну, керівник музею бойової і трудової слави союзу ветеранів Афганістану Петровського району Донецька Романа Євстифєєва та "заступник міністра освіти ДНР" Володимира Медведєва.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: