Фігуранта справи Мартиненка арештували з правом застави

Субота, 13 жовтня 2018, 11:14

Суд застосував до підозрюваного по справі НАБУ про заволодіння коштами НАЕК "Енергоатом" Павла Скаленка обраний раніше запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у СІЗО до 23 листопада.

Як повідомляють "Наші гроші", таке рішення суддя Солом’янського райсуду Києва ухвалив 12 жовтня.

Розмір альтернативної застави визначено у розмірі 2,49 млн грн.

У разі внесення застави на Скаленка покладено обов’язки, зокрема, не відлучатися з Києва, утриматися від спілкування з іншими фігурантами справи, здати паспорти, носити електронний браслет.

Видання пише, що Скаленко з листопада 2017 року перебував у розшуку. 11 жовтня він був затриманий на підставі чинної ухвали суду від 06.02.2018, якою Солом’янський райсуд обрав щодо нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Це означає, що після затримання Скаленку протягом 48 годин мали обрати запобіжний захід.

 

Апеляційний суд у квітні цього року розглянув скаргу захисника Скаленка Олексія Цебенка і залишив цю ухвалу без змін.

Попри перебування у розшуку Скаленко не був затриманий в аеропорту "Бориспіль" при поверненні в Україну 6 жовтня. Прокурор у засіданні повідомив, що за цим фактом буде ініційована перевірка.

"Лінія захисту Скаленка базується на тому, що він нібито не знав про повідомлення йому про підозру і не переховувався. Про підозру він нібито дізнався від матері після повернення в Україну після майже дворічної відсутності", - зазначають "Наші гроші".

При цьому захисник Скаленка Цибенко ще у квітні цього року представляв його інтереси в апеляції. Крім того, у судовому засіданні було з’ясовано, що Скаленко повернувся в Україну не сам, а у супроводі одного зі своїх нинішніх захисників Ігоря Керезя (екс-співвласника та голови наглядової ради "Діамантбанку", бізнес-партнер Миколи Мартиненка), який спеціально для цього полетів у Батумі, і потім разом зі Скаленком повернувся до Києва.

12 жовтня НАБУ повідомило, що в Києві затримали особу, ймовірно причетну до заволодіння коштами ДП "НАЕК "Енергоатом" в сумі 6,4 млн євро.

За інформацією "Української правди" затриманий - Павло Скаленко.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування