Суд заарештував понад 100 квартир друзів екс-голови Вищого госпсуду

Субота, 13 жовтня 2018, 17:50
Суд заарештував понад 100 квартир друзів екс-голови Вищого госпсуду

Подільський райсуд Києва ухвалив рішення про арешт понад 100 об’єктів нерухомості, що належать оточенню екс-голови Вищого госпсуду Віктора Татькова.

Відповідне рішення ухвалено 9 жовтня, повідомляє "Судовий репортер". 

У списку 110 приміщень загальною площею понад 6,5 тис. кв.м., їхніми власниками є 28 фізосіб і дві юридичні особи – ТОВ "Лідер Групп" та ТОВ "Ріалдон".

Нагадаємо, у вересні 2016 року Верховна Рада звільнила Татькова з посади судді, оскільки він підпадає під дію закону "Про очищення влади" (про люстрацію).

Згодом стало відомо, що Татьков попросив притулку в Австрії. Адвокат Татькова розповідав суду, що підозрюваний перебуває на лікуванні в Німеччині та Австрії. Крім того, у Відні живуть його дружина та малолітні діти.

У жовтні 2016 року ГПУ повідомила про підозру Татькову та його заступнику Артуру Ємельянову в незаконному втручанні в автоматизовану систему розподілу справ.

Раніше у ГПУ заявляли, що домагаються арешту рахунків панамської фірми у Ліхтенштейні, бенефіціарами якої були суддя Вищого господарського суду України Артур Ємельянов і його дружина.

За результатами розслідування програми "Схеми", на родичів та незаможних друзів екс-голови Вищого господарського суду Віктора Татькова записано близько сотні об’єктів нерухомості в Україні та близько десяти - в Іспанії.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування