Семочко заперечив російське громадянство дружини та мільйонні статки

Вівторок, 16 жовтня 2018, 20:32

Перший заступник керівника Служби зовнішньої розвідки та екс-керівник економічної контррозвідки СБУ Сергій Семочко заявив що не має стосунку до будинків під Києвом вартістю в мільйони доларів, а його дружина є виключно громадянкою України.

Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу ZIK.

"Всі мої статки, а також статки осіб, що пов’язані зі мною спільним побутом, копійка до копійки внесені у декларацію", - запевнив Семочко.

Він додав, що і він, і його жінка, Тетяна Лисенко є громадянами України, і інших паспортів, окрім українських вони не мають.

"Згадані в матеріалах журналістського розслідування Анастісія Котон, вона же Лисенко, і Святослав Лисенко – діти Тетяни від першого шлюбу. Ці люди є повнолітніми і фінансово самодостатніми. Вони мають потужно фінансово-спроможних і забезпечених родичів і цей факт мав місце ще до моєї появи в цій сім’ї", - сказав Семочко.

Він наголосив, що дані особи не пов’язані з ним спільним побутом.

"З цих та інших питань я готовий дати детальні відповіді уповноваженим співробітникам правоохоронних органів", - додав Семочко.

Раніше із журналістського розслідування стало відомо, що родина Сергія Семочко володіє будинками під Києвом вартістю в мільйони доларів, а члени його родини мають громадянство Росії.

За даними програми, наразі родина Лисенків-Котонів постійно курсує між Києвом та анексованим Кримом.

Зазначається, що у серпні Інтернет-видання ОРД опублікувало копії російських паспортів – нібито виданих Тетяні Лисенко, Анастасії Котон і Володимиру Котону.

За матеріалами журналістського розслідування НАБУ відкрило кримінальне провадження щодо Семочка.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування