Ще одна область заборонила російськомовний культурний продукт

10379 переглядів
Четвер, 20 грудня 2018, 22:31
ФОТО: ТАСС

Депутати Волинської облради 20 грудня встановили мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території області.

Про це повідомляє видання "Волинь Оnline".

Як вказують депутати, рішення прийняте, зокрема, для захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора та подолання наслідків тривалої мовної русифікації.

"Беручи до уваги численні звернення патріотичних та ветеранських громадських організацій обласна рада вирішила встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Волинської області до моменту повного припинення окупації території України", - йдеться в документі.

Голові Волинської ОДА Олександру Савченку доручили створити робочу групу, яка буде проводити роз’яснювальну роботу для фізичних і юридичних осіб щодо мораторію.

Також депутати рекомендували органам місцевого самоврядування області ухвалити аналогічні рішення.

Нагадаємо:

  • Депутати Житомирської облради на засіданні 19-ї сесії 25 жовтня більшістю голосів підтримали мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території області.
  • У вересні Львівська облрада запровадила мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.
  • Організація Віктора Медведчука "Український вибір – Право народу" оскаржує в суді мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на Львівщині.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua