Вибори 2019: Гриценко розповів про умови об'єднання кандидатів

Субота, 12 січня 2019, 14:29

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко заявив, що бачить можливості для подальшого об'єднання опозиційних політиків на президентських виборах за умови, якщо інтереси країни будуть домінувати над особистими амбіціями.

Про це кандидат у президенти на майбутніх виборах заявив 12 січня після подання документів до ЦВК, пише "Інтерфакс-Україна".

"Ми вже формуємо таке об'єднання як платформа, і вона абсолютно відкрита для всіх тих, хто готовий поставити інтереси країни вище за свої особисті. І якщо це буде домінувати під час ухвалення рішень, то я переконаний, що рано чи пізно ми знайдемо переможний формат, сформуємо цілісну платформу і на президентські, і далі на парламентські вибори", - заявив Гриценко. 

Він додав, що у процесі об'єднання "вже досягнуто певних результатів", оскільки заради спільної перемоги вже відмовилися від своїх президентських амбіцій такі політики, як Єгор Фірсов, Віктор Чумак, Микола Катеринчук, Микола Томенко, Мустафа Найєм.

Він зазначив, що буде продовжувати постійно контактувати із міжфракційним об'єднанням "Єврооптимістів", з мером Львова Андрієм Садовим, а також з музикантом і громадським діячем Святославом Вакарчуком.

"Я вважаю, що це правильно, в інтересах країни. Це не час, коли можна відмовчатися або грати у власні амбіції", - зауважив Гриценко. 

Також кандидат у президенти заявив, що йде на один президентський термін, за який "встигне реалізувати всі, викладені у програмі, кроки".

"Мені не треба триматись за крісло. Ми з командою виконаємо ті завдання, які я обіцяю в програмі, за 5 років. І за всі 5 років за моєї підтримки молоді, креативні, отримавши досвід державного управління, далі поведуть країну вперед", - додав Гриценко.

Говорячи про свою програму "Чесний президент – служитиме людям!", Гриценко заявив, що зовнішня політика держави має бути націлена на три основних завдання. 

"Це абсолютно конкретні кроки, що треба зробити в кожній із сфер: безпека, деокупація територій, боротьба з корупцією, підйом економіки, щоб вона зростала темпами 10% на рік і щоб середня зарплата була понад 700 євро", - розповів Гриценко. 

"Наша зовнішня політика і дипломатія будуть націлені на виконання трьох основних завдань: гарантування безпеки України, захист і звільнення наших громадян, що зараз особливо актуально, і третє – домінування економічної складової у відносинах з міжнародними партнерами", - зазначив він.

Читайте також: 

Гриценко і його команда. Хто допомагає лідеру "Громадянської позиції" йти на вибори 

Чумацький шлях. Як Гриценко змінює свій виборчий штаб

Вибори президента України 2019: цифри, дати і кандидати

Нагадаємо,