Екс-адвокат Трампа Коен заявляє про "погрози" від президента США

Четвер, 24 січня 2019, 00:37

Колишній адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен відклав свої свідчення в Конгресі через "занепокоєння щодо безпеки його сім'ї".

Про це повідомляє Bloomberg.

Агентство зазначає, що до такого рішення Коена заохочували члени його сім’ї.

"Його сім'я попросила його про перенесення слухань після закликів Трампа і його адвоката Роберта Джуліані почати розслідування проти тестя Майкла Коена", - заявив радник Коена Ланні Девіс.

"Президент тероризує того, хто хотів сказати правду перед Конгресом. Коен повинен поставити свою сім'ю і їхню безпеку на перше місце", - додав він.

Коен повинен був давати свідчення перед Комітетом з нагляду та урядової реформи Палати представників Конгресу США 7 лютого.

Трамп, якого запитали, чи він погрожував Коену, заявив журналістам у Білому домі: "Я б сказав, що йому загрожує правда".

Нагадаємо:

  • Президент США Дональд Трамп заявив, що його колишній адвокат Майкл Коен намагається скоротити термін тюремного ув'язнення, стверджуючи що збрехати конгресу йому наказав сам Трамп.
  • У січні минулого сайт BuzzFeed опублікував документ, в якому говорилося, що за Трампом стежили в московському готелі Ritz Carlon і зібрали компрометуючу інформацію про його особисте життя і фінансову діяльність.
  • З даних документа і пояснень ЗМІ випливає, що документ був складений для штабу демократів або штабу Клінтон в період кампанії. Його твердження ґрунтуються на анонімних повідомленнях "джерел". Немає ніяких підтверджень його достовірності.
  • Через рік особистий адвокат Трампа Майкл Коен подав до суду на новинний сайт BuzzFeed за публікацію цього досьє.
  • У листопаді Коен визнав, що дав неправдиві свідчення у зв'язку з федеральним розслідуванням щодо втручання Росії в президентські вибори в США 2016 року.
  • Коен погодився співпрацювати зі слідством і визнав себе винним у восьми кримінальних звинуваченнях в ухиленні від сплати податків, банкрутстві і порушеннях у фінансуванні кампанії.
  • Він сказав федеральному суду в Нью-Йорку, що Трамп під час передвиборної кампанії доручив йому організувати виплати двом жінкам, щоб змусити їх мовчати про відносини з кандидатом в президенти.
  • За порушення виборчого законодавства і брехню Конгресу Коен засуджений в цілому до трьох років в'язниці.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: