Військові 72 ОМБр пройдуть навчання за стандартами НАТО - Порошенко

Субота, 26 січня 2019, 15:39

Військовослужбовці 72-ї окремої механізованої бригади ім.Чорних Запорожців пройдуть навчання за стандартами НАТО під керівництвом інструкторів провідних армій світу.

Про це заявив президент Петро Порошенко під час зустрічі з військовослужбовцями 72-ї механізованої бригади в суботу в Білій Церкві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Відразу після відпочинку і реабілітації необхідно розгорнути повномасштабну підготовку бригади до виконання завдань за призначенням. Я знаю, що скоро у вашій військової частини будуть проведені заходи щодо доукомплектування особового складу, озброєння і військовою технікою. Розпочнеться навчання особового складу за стандартами країн-членів НАТО, зокрема, під керівництвом інструкторів провідних армій світу", - сказав Порошенко.

За його словами, після закінчення підготовки за стандартами НАТО будуть проведені масштабні навчання у складі бригади.

Порошенко нагадав, що підрозділи 72-ї бригади "воювали майже на всіх ділянках україно-російської війни", в тому числі брали участь в обороні донецького аеропорту, її воїни "відбивали танкові атаки ворога в лютому 2015-го під Богданівкою", вели запеклі бої під Білою Кам'янкою (Донецької області), в результаті яких встановили контроль над стратегічними висотами і звільнили значну частину української території.

Він нагадав, що "116 воїнів бригади віддали своє життя за Україну під час боїв з російськими агресорами", а 700 отримали поранення і травми. За словами президента, за проявлені мужність і героїзм 342 військовослужбовців 72-ї ОМБр нагороджені державними нагородами, а двоє отримали високе звання Героя України.