Голова Баришівської РДА: Альона Альона була офіційно запрошена на форум Порошенка

Вівторок, 29 січня 2019, 23:41

Реперка Альона Альона була офіційно запрошена на форум "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", на якому Петро Порошенко оголосив, що буде балотуватися на другий термін.

Про це у коментарі прес-службі партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" заявив голова Баришівської РДА Київської області Олег Левченко.

"Я рекомендував організаторам форуму запросити мою землячку. Я особисто передав їй запрошення, без якого на захід її б не пустила охорона. Більше того, завіз її у Києві до місця проведення форуму на власному автомобілі.

Також в одному авто поверталися додому, в Баришівку, після завершення форуму. Дорогою обговорювали захід - говорили і про політику, і про розвиток культури", - зазначив Левченко.

"Представники органів влади і надалі будуть запрошувати громадських активістів, діячів науки і культури на заходи, де відбуваються дискусії про майбутнє України", - додав він.

 
 
фото: прес-служба "БПП "Солідарність"

Читайте також Вибори президента України 2019: цифри, дати і кандидати

Нагадаємо:

  • Раніше реперка Альона Альона заявила, що замість форуму Порошенка їй спочатку запропонували взяти участь у конференції.
  • 29 січня Петро Порошенко оголосив, що буде балотуватися на другий термін.
  • Вже стали кандидатами 22 особи: Ігор Шевченко, Сергій Каплін, Валентин Наливайченко, Андрій Садовий, Віталій Скоцик, Анатолій Гриценко, Віталій Купрій, Євгеній Мураєв, Геннадій Балашов, Ольга Богомолець, Олександр Шевченко, Роман Насіров, Юрій Бойко, Олег Ляшко, Олександр Вілкул, Юлія Тимошенко, Олександр Мороз, Дмитро Добродомов, Аркадій Корнацький, Ілля Кива, Руслан Кошулинський, Олександр Данилюк, Сергій Тарута.
  • Чергові вибори президента призначено на 31 березня, реєстрація кандидатів відбувається до 8 лютого (документи приймають до 3 лютого включно).

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...