Нардеп БПП Дубневич нахімічив у декларації на 2,8 мільйона – НАЗК

Четвер, 14 лютого 2019, 12:43

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки кримінального правопорушення в декларації народного депутата фракції "Блок Петра Порошенка" Богдана Дубневича.

НАЗК 14 лютого інформує, що затвердило обґрунтований висновок.

Агентство встановило, що Богдан Дубневич у декларації за 2016 рік не задекларував 7 власних земельних ділянок та одну ділянку дружини, а також не вказав вартість ще п’яти об’єктів – чотирьох квартир дружини та своєї земельної ділянки.

Крім того, депутат не задекларував корпоративні права дружини у чотирьох господарських товариствах, недостовірно вказав суму її доходу від здачі майна в оренду та не вказав суму отриманих ним дивідендів.

Зазначається, що загалом у декларації народного депутата встановлено недостовірні відомості на суму понад 2,8 млн грн, про що повідомлено Національне антикорупційне бюро.

Нагадаємо:

  • Виправлену декларацію Богдана Дубневича за 2016 рік закликали перевірити правоохоронці та громадські активісти.
  • Восени 2016 року декларації Богдана та Ярослава Дубневичів викликали фурор у ЗМІ та серед експертів, оскільки в них були перераховані значні суми готівкових коштів і величезна кількість зареєстрованого них і членів їх сімей нерухомого майна.
  • Зокрема, брати Дубневичі виявилися лідерами серед українських політиків за кількістю задекларованих готівкових коштів. Богдан Дубневич задекларував 11,5 млн дол., його дружина Тетяна - 137,1 мільйона гривень.
  • НАБУ та Служба безпеки України розслідує кілька кримінальних справ, у яких фігурують посадові особи "Укрзалізниці" і компанії братів Дубневичів. Зокрема щодо розкрадання газу на суму понад 1,4 млрд гривень.

Українська правда