Азаров вірить, що на Донбасі "іхтамнєт"

Субота, 16 лютого 2019, 23:31

Екс-прем'єр часів Віктора Януковича Микола Азаров упевнений в тому, що на Донбасі немає регулярних російських військ.

Про це він заявив в інтерв'ю каналу "112 Україна", показаному в суботу.

"Всі балачки про те, що там російські регулярні частини - це балачки. Немає там російських регулярних частин. Якби там стояли російські регулярні частини, ви думаєте, вони б дозволили обстрілювати Донбас, себе обстрілювати, нести такі втрати?", - сказав Азаров.

Він заявив, що п'ять років живе в Росії і знає російську політику.

"Немає там ніяких думок ні про яку агресію, ні про яку окупацію. Треба бути просто божевільним, щоб це припускати... Чому значна частина українців вірить? Тому що зомбує кожен день пропаганда", - сказав екс-прем'єр.

За його словами, якби він "приймав рішення", він в першу чергу "домігся б роззброєння частин в прикордонній зоні, відведення озброєнь".

"Нікуди б там ніхто не пішов наступати, це однозначно", - упевнений він.

Азаров також розповів, що за майже 5 років життя в Росії бачився з екс-президентом Віктором Януковичем "два або три рази".

"Ініціативу проявив Віктор Федорович, ми зустрілися. Не хочу передавати зміст, розмова була досить важка. Тому що те, що сталося в Україні - це трагедія, і я відчуваю свою відповідальність. І в нашій розмові він визнав і свою відповідальність за те, що сталося", - сказав колишній прем'єр.

Українська правда