Вакарчук розкрив, на яких принципах добирає людей у команду

Вівторок, 19 лютого 2019, 11:03

Співак і музикант Святослав Вакарчук хоче привести до влади професіоналів і  має кілька вимог до них.

"Моя мета – привести до влади професіоналів, для яких державні інтереси і справедливість – понад усе", – сказав він в інтерв’ю "Українській правді".

Вакарчук прагне, щоб у його команді були люди, які "хочуть революції в головах" і можуть показати результат.

"Я не вірю, що можна щось змінити в українській політиці поодиноко. Саме тому надійна, сильна, перевірена в боях команда і наявність політичного досвіду для мене є необхідною умовою для успіху будь-якого політика в майбутньому країни, що б він не обіцяв", – додав він.

За словами Вакарчука, він бачить декілька принципів об’єднання:

"Перше – це взагалі наявність принципів. Це коли знаєш, що ця людина ніколи не зробить не так і завжди поступить так. Що в її історії ніколи не було такого, що сьогодні вона була одним, а завтра раптом стала іншим", – сказав співак.

"Друге – коли державні інтереси є важливіші, ніж політична кон'юнктура і власні політичні амбіції. Не варто жертвувати завжди політичними амбіціями, але не можна ставити це вище, ніж загальну мету. Деколи треба наступати на горло своїм амбіціям", – додав він.

"Третє – це коли ти пояснюєш те, що ти робиш, зрозумілими, простими словам, в яких є логіка… Ти маєш навчитися і бути готовим говорити те, що не подобається людям, але якщо ти в цьому впевнений, ти розказуєш", – продовжив Вакарчук.

Як приклад він навів ідеї відкритого ринку землі, відкритих списків на парламентських виборах, оновлення судової системи.

"Четверте – кадровий принцип. Не можна приводити в команду людей по принципу, що вони просто надійні і перевірені знайомі. Не можна приводити людей по принципу, що вони з твого регіону чи ти з ними працював до цього", – заявив Вакарчук.

 

Святослав Вакарчук спілкується з журналістами УП

Фото Ельдара Сарахмана

За його словами, "велике вміння успішних політиків в усьому світі – це делегувати і повноваження, і відповідальність, розуміючи, що не все залежить від тебе, що є люди, яких ти, можливо, до кінця не знаєш, але впевнений у їхніх принципах".

"От на таких принципах ми і збираємо навколо нас людей", – підсумував лідер гурту "Океан Ельзи".

Читайте також Святослав Вакарчук: Як привести до влади політиків нової якості

Святослав Вакарчук: Президент зміниться, якщо суспільство почне інакше діяти

Нагадаємо:

  • 23 січня Вакарчук заявив, що він "в ділі" у питанні виборів – але, за даними "Української правди", йшлося не про президентські перегони, а про участь у парламентських виборах.
  • 28 січня лідер "Океану Ельзи" зізнався, що у 2019 році не братиме участі у президентських виборах, але буде працювати над змінами у країні.

Усі новини...