25.06

Банківський форум

Відрив Зеленського скоротився, 20% виборців ще думають

П'ятниця, 22 лютого 2019, 10:11
Відрив Зеленського скоротився, 20% виборців ще думають

Володимир Зеленський на декілька відсотків випереджає Петра Порошенка в електоральному рейтингу, Юлія Тимошенко ще на кілька відсотків відстає від чинного президента.

Про це свідчать результати дослідження Центру соціальних та маркетингових досліджень "Социс", проведеного з 8 до 18 лютого.

70,8% респондентів заявили, що обов'язково будуть голосувати, а 9,2% не будуть голосувати.

Близько 20% виборців ще не знають, за кого віддадуть свій голос, – і така ж кількість вагається, чи йти на виборчі дільниці.

Серед тих, хто обов’язково буде голосувати і визначився з вибором, 23,8% опитаних віддали б голоси за Володимира Зеленського, 20,3% – за Петра Порошенка, 15,9% – за Юлію Тимошенко, 11,5% – за Юрія Бойка, 6,6% – за Анатолія Гриценка, 5,5% – за Олега Ляшка.

 

Якщо врахувати ще й тих, кому поки що важко сказати, чи буде голосувати, то цифри підтримки дещо інші, але порядок кандидатів такий самий.

 

При цьому найбільш імовірним переможцем на президентських виборах 23,9% респондентів вважають чинного президента Порошенка.  Перемогу Тимошенко прогнозують 16,3% опитаних, а Зеленському – 12,5%.

Також частина електорату не виключає, що змінить свої політичні вподобання.

 

"Социс" опитав 2 000 респондентів в усіх областях України (без окупованих територій Криму й Донбасу) методом face-to-face інтерв’ю за місцем проживання респондента. Статистична похибка дослідження: +/– 2,1%

Дані КМІСу за початок лютого були такі: 26,9% українців, які братимуть участь у голосуванні на президентських виборах, планують підтримати Зеленського, 17,7% – Порошенка, 15,8% – Тимошенко.

А дані "Центру Разумкова" за 7-14 лютого показували таку підтримку лідерів перегонів: за Зеленського – 19% тих, хто має намір брати участь у виборах, за Порошенка – 16,8%, за Тимошенко – 13,8%.

Читайте також Вибори президента України 2019: цифри, дати і кандидати

Що треба знати про головних кандидатів у президенти: програми, стратегії і спонсори

Нові лідери: чи варто сподіватися на Зеленського?

Олена Рощенко, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: