Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Гладковський і "Укроборонпром" будуть позиватись до журналістів – Луценко

Вівторок, 26 лютого 2019, 09:23
Гладковський і Укроборонпром будуть позиватись до журналістів – Луценко

Державний концерн "Укроборонпром" та заступник секретаря РНБО Олег Гладковський можуть позиватися проти журналістів програми "Наші гроші".

Про це в парламенті заявила представниця президента Ірина Луценко.

"Наскільки мені відомо, "Укроборонпром" і Олег Гладковський будуть позиватися проти журналістів. Щоб вони або вибачились, або навели неспростовні докази", - сказала Луценко.

"А то складається дивна ситуація. Як тільки ми почали говорити про розкрадання в армії попередніх років, одразу з'являється якась історія з 2015 року і скидається перед виборами", - додала представниця президента.

За її словами, факти із розслідування "Наших грошей" були основою для кримінальної справи, яку розслідували НАБУ і САП ще у 2015 році.

"Але жодних результатів, жодних фактів чи підозрюваних названо не було", - заявила Луценко.

Нагадаємо: 

  • Раніше ЗМІ повідомили, оточення Порошенка курує розкрадання оборонки.
  • За інформацією журналістів, син заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олега Гладковського Ігор був безпосереднім учасником мільйонних схем з розкрадання в оборонному комплексі.
  • Повідомлялось, что Гладковський-молодший, якому на той момент було 22 роки, разом із партнерами організував приблизно у 2015 році постачання контрабандних російських деталей для військової техніки.
  • При цьому, державні оборонні підприємства переплачували за товар у 2-4 рази, купуючи його у фірм-прокладок. Керівництво концерну "Укроборонпром" знало про шахрайські оборудки і давало на них згоду.

Роман Романюк, УП
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: