Окупанти не зробили операції політв’язню в критичному стані – омбудсмен

П'ятниця, 15 березня 2019, 16:59

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до омбудсмена Росії Тетяни Москалькової через стан здоров‘я українського політв‘язня Нарімана Мемедимінова.

Про це 15 березня повідомляє прес-служба українського омбудсмена.

"За інформацією від адвоката, під час огляду лікарем-дерматовенерологом у кримського татарина було виявлено небезпечне захворювання", - зазначили в офісі Денісової.

Відзначається, що 12 лютого 2019 року діагноз підтвердили та на 14 березня було заплановано проведення хірургічної операції, але станом на 15 березня операцію ще не зробили.

"Я занепокоєна, адже чоловік перебуває у критичному стані. Ненадання термінової медичної допомоги політв‘язню несе загрозу його здоров‘ю та може призвести до тяжких незворотніх наслідків", - вважає Денісова.

За її словами, вона звернулася до Москалькової з проханням негайно вжити заходів для "проведення громадянину України хірургічної операції".

Нагадаємо:

  • 22 березня 2018 року в будинку Мемедемінова російські силовики і правоохоронці провели обшук. Після обшуків його відвезли на допит в управління ФСБ Росії в Сімферополі.
  • Як повідомила дружина активіста, кримінальну справу (частина 2 статті 205 КК Росії) на нього завели за те, що він у 2014 році як блогер публікував відео і виставляв їх в YouTube.
  • 30 червня Мемедемінова, який перебуває під арештом в окупованому Криму, помістили до психіатричної лікарні.

Українська правда
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: