Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Аксьонов зізнався, що захопленням Криму керував особисто Путін

Субота, 16 березня 2019, 21:01
Аксьонов зізнався, що захопленням Криму керував особисто Путін

Глава окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов розповів, що захоплення півострова відбулося під особистим керівництвом президента РФ Володимира Путіна.

Про це Аксьонов заявив під час святкового заходу на честь 5-ї річниці анексії Криму, повідомляє "Громадське".

За його словами, Крим став "частиною РФ" завдяки мужності його жителів та особисто Путіну.

"Упевнений, що все це сталося, звичайно, завдяки волі кримчан, мужності кримчан, тих, хто в 2014 році зробив свій історичний вибір, за підтримки всіх громадян РФ, за підтримки всіх органів влади РФ — законодавчої, виконавчої — і, звичайно, під керівництвом нашого президента, нашого лідера Володимира Володимировича Путіна", — розповів Аксьонов.

"Ми вирішували питання цивілізаційного вибору. Ми хотіли бути разом з історичною батьківщиною – Росією. Ми не ставили умов і нічого не вимагали. Але нічого б не вийшло, якби наш президент Володимир Володимирович Путін особисто не керував цією операцією і не ухвалював особисто рішення, від яких залежали долі кримчан та севастопольців. Рішення президента врятували нам життя", — сказав "глава" Криму.

"Насправді це була унікальна операція. Все відбулося настільки швидко, зухвало і нахабно, що наші опоненти не встигли оговтатися", — додав він.

Нагадаємо:

  • В лютому 2014 року, після зміни влади в Україні, у Криму з'явилися військові без розпізнавальних знаків, так звані "зелені чоловічки", які фактично захоплювали українські військові частини.
  • 16 березня 2014 року на території Криму і Севастополя відбувся невизнаний світом "референдум" про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу.
  • 17 квітня президент РФ Володимир Путін вперше публічно визнав, що "зелені чоловічки" в Криму - це російські військові.
  • У червні 2018 року Путін ухильно відповів на питання про роль російських військ в анексії Криму, заявляючи, що вони "забезпечили проведення незалежних вільних виборів" на півострові.
  • Росія досі не визнає присутності своїх військових на окупованому Донбасі.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: