Порошенко заявив про загрози виборам і спроби їх зірвати

Неділя, 17 березня 2019, 11:58
Порошенко заявив про загрози виборам і спроби їх зірвати

Спроби організації вуличних заворушень в місцях зустрічей виборців з кандидатами у президенти - загроза проведенню виборів і спроба їх зірвати.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з виборцями у центрі Києва, пише "Інтерфакс-Україна".

"Кампанію спілкування з виборцями намагаються перевести у формат вуличних заворушень. Це вже навіть не брудна політична технологія. Це спроба поставити під загрозу сам факт проведення виборів, зірвати їх", - заявив Порошенко.

"І це .. точно не український сценарій. Обов'язок української влади цього сценарію ніяк не допустити", - додав він.

За його словами, автори, замовники, спонсори та виконавці цього сценарію "всіма правдами і неправдами провокують нас на застосування грубої фізичної сили".

"Але тому ми і сильні, що не дамо їм такого подарунка. Наша відповідь - це наше з вами багатотисячне протистояння, боротьба за державу, збори справжніх українських патріотів", - заявив Порошенко.

Також Порошенко заявив, що впевнений у своїй перемозі і зазначив, що вибори будуть "повністю відповідати європейським стандартам виборчої кампанії" і "це буде чесна перемога".

Порошенко додав, що "усі дуже добре знають ставку цьогорічних виборів - чи зможемо зберегти реальну незалежність від Росії, чи здатні протистояти спробам Кремля знову підкорити Україну і зробити її якщо не частиною, то сателітом імперії?". 

"Чи допустять українці реванш проросійських сил та перемогу зручних для РФ кандидатів на виборах президента та Верховної Ради – як явних, так і прихованих? Чи продовжить Україна шлях до ЄС та НАТО? Бо лише будучи їхнім повноправним членом, можна гарантувати справжню незалежність та безпеку країни", - заявив Порошенко. 

"Ми знаємо ставку цьогорічних виборів. І наш одвічний ворог теж знає.  ... Для нього не проблема вигукнути і "Слава Україні!", і "Слава нації"", чи навіть "Смерть ворогам!", чи "Ганьба!". Не щиро звичайно, а коли треба попрацювати на телекамеру – тільки на це їх і вистачить", - додав він. 

Глава держави зазначив, що важливим є питання, "чи віддадуть виборці свою державу популістам і маріонеткам олігархів-втікачів  і зроблять марними всі страждання, які винесли на власних плечах у боротьбі з агресором та кризою, що її спричинила війна".

"На такі питання нам належить дати відповідь протягом двох тижнів і 31 березня", - заявив Порошенко. 

Читайте також: 

Ігри патріотами: Як "Нацкорпус" і Аваков заганяють Порошенка 

Що треба знати про головних кандидатів у президенти: програми, стратегії і спонсори

Нагадаємо, 

  • Вибори президента відбудуться 31 березня, участь в них візьмуть 39 кандидатів.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування