Порошенко: Не збираюся варити кашу з Путіним

Понеділок, 18 березня 2019, 23:28

Президент Петро Порошенко відповів на заяву Володимира Путіна про його непорозуміння "лише з українською владою".

Відповідну заяву Порошенко зробив в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.

"Стосовно того, що хтось там з кимось каші не зварить, я не збираюся ані кашу варити і їсти, ані на рибалку бігати, як деякі наші кандидати", - сказав Порошенко.

Також він виразив упевненість у відновленні переговорів про введення миротворчої місії ООН на окуповану територію Донбасу у разі своєї перемоги.

"І відразу ж після виборів президента, коли Путін змушений буде забезпечити відновлення переговорів про реалізацію мінських домовленостей і відновлення переговорів про відновлення суверенітету України в Криму, перейти для обговорення в Раді Безпеки Організації Об'єднаних Націй питання запровадження місії миротворців - відповідно до стандартів ООН", - стверджує Порошенко.

За його словами, "левова частина країн членів ООН готова запроваджувати миротворчу місію, як необхідний складовий компонент безпекового пакету для імплементації Мінська".

Нагадаємо:

  • У 5 річницю анексії Криму 18 березня президент РФ Володимир Путін приїхав на окупований півострів. Він заявив, що "російський та український народи ніколи не сварилися", а непорозуміння у нього "лише з українською владою".
  • МЗС України висловило черговий протест і направило ноту російському зовнішньополітичному відомству у зв'язку з незаконною поїздкою Путіна.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.