На розкраданні землі під Києвом попалися ще два службовці

Вівторок, 19 березня 2019, 17:01

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила про підозру ще 2 особам, причетним до розкрадання особливо цінних земель Нацакадемії аграрних наук під Києвом.

Про це повідомляє прес-служба САП.

"Повідомлено про підозру ще 2 особам. Дії вказаних осіб кваліфіковано за ч.5 ст.191 (привласнення майна), ч.3 ст.15, ч.5 ст.191 (замах на привласнення майна) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України", - йдеться в повідомленні.

Таким чином у розкраданні землі Нацакадемії аграрних наук підозрюють уже 9 осіб.

Нагадаємо: 

  • Раніше журналісти програми "Схеми: корупція в деталях" повідомили, що очільники Національної академії аграрних наук та їхні родичі стають власникамиземельних ділянок на територіях, що раніше використовувались підпорядкованими академії дослідницькими установами. 
  • Відзначалося, що такими земельними ділянками під Києвом володіють родичі президента академії Ярослава Гадзала. 
  • Щоб з’ясувати, кому раніше належала ця земля і яким чином вона перейшла у власність родичам академіка, журналісти приїхали до Чабанівської селищної ради і зустріли там супротив. На знімальну групу "Схем"напали.
  • Зголом САП оголосила про підозру у заволодінні 13 га особливо цінних земель у Київській області 7 службовцям Нацакадемії аграрних наук та обласного управління Держземагенства.

Українська правда
Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.