Аваков розповів про майбутнє "Народного фронту" на виборах

П'ятниця, 22 березня 2019, 10:05

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що партія "Народний фронт" визначиться з форматом участі у виборах до Верховної Ради після початку виборчої кампанії.

Про це він розповів виданню "Новое время".

"Партія "Народний фронт" на своєму з'їзді оголосила про участь нашої політичної сили в парламентських виборах. Коли розпочнеться парламентська виборча кампанія, ми визначимося із форматом нашої участі більш конкретно", - сказав Аваков.

Міністр вважає, що після 21 квітня, тобто другого туру президентських виборів, "політичний ландшафт країни зміниться".

"Тоді й ухвалюватимемо рішення про формат участі в парламентських виборах. Можливо, буде утворено якесь об'єднання з політичними силами, що підтримують наші цілі та цінності. У будь-якому разі "Народний фронт" збереже свою суб'єктність", - додав він.

Також Аваков розповів, що, як міністр, у робочому порядку спілкується з усіма кандидатами в президенти.

"Я зустрічався і з Тимошенко, і з Зеленським, і з Гриценком, і ще щонайменше з десятьма кандидатами, як правило, з їхньої ініціативи і з питань організації адекватного виборчого процесу", - сказав міністр МВС.

За його словами, з чинним президентом Петром Порошенком у нього "цілком робочі відносини".

"Я член уряду, член РНБО. Кожен виконує свою функцію. Я - функцію міністра, він - функцію президента. Водночас я не є членом виборчого штабу кандидата Порошенка. Відносини правоохоронних органів із виборчою командою Порошенка такі самі, як і з усіма іншими", - зазначив Аваков.

Нагадаємо: 

  • Парламентські вибори в Україні відбудуться 27 жовтня 2019 року. 
  • Серед нових партій про намір брати участь у виборах до ВР заявив "Національний корпус", також про плани створити свою політичну силу говорив співак Святослав Вакарчук, щоб привести до влади "нових людей".
  • Водночас, за результатами опитувань, парламентський рейтинг очолює партія "Слуга народу", яку підтримують 22,4% тих, хто визначився і має намір голосувати.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування