Зеленський запевняє, що не має ніяких домовленостей з Коломойським

Субота, 23 березня 2019, 01:22

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський знову підкреслив, що не залежить і не має ніяких домовленостей з олігархом Ігорем Коломойським.

Про це він сказав в ефірі програми "Інтерв'ю з кандидатом у президенти" на телеканалі ICTV, передає "Інтерфакс-Україна".

"Мені нецікаво займатися чимось, якщо там нечесні гроші або якщо я виконую чиюсь волю. Зараз багато пишуть про мою залежність від пана Коломойського. У мене немає з ним ніяких домовленостей, підписів, меморандумів про те, що я служу хазяїну Коломойському. Він мені не хазяїн. У мене немає ніякого хазяїна", - заявив Зеленський.

За його словами, практично усі великі телеканали, великі підприємства в Україні належать "фінансовим китам".

"Але це ж не означає, що всі люди, які працюють на цих каналах, не самостійні. У них контракти з цим підприємством, і хто господар цього підприємства, за великим рахунком, не повинно нікого хвилювати. І в усьому світі те ж саме, якісь групи володіють якимись каналами", - зазначив кандидат у президенти.

Зеленський додав, що з Коломойським його пов'язують виключно ділові стосунки, а свої гроші він і його студія "Квартал 95" заробили самі.

Читайте також: Що треба знати виборцю про Володимира Зеленського

Нагадаємо:

  • Перший тур виборів президента відбудеться 31 березня, другий – 21 квітня.
  • Згідно останніх результатів опитування, Зеленський лідирує в президентському рейтингу.
  • Зокрема, за результатами опитування інституту Яременка лідером президентського рейтингу залишається шоумен Володимир Зеленський, друге і третє місця займають лідер партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко і чинний глава держави Петро Порошенко.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.