Рейтинг Зеленського зріс, а у Порошенка трохи впав

Середа, 20 березня 2019, 11:00

Лідером президентського рейтингу залишається шоумен Володимир Зеленський, друге і третє місця займають лідер партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко і чинний глава держави Петро Порошенко.

Про це свідчать результати опитування, проведеного центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка та презентованого у середу, 20 березня, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з даними опитування, серед тих, хто визначився з вибором і готовий взяти участь в голосуванні, Зеленського готові підтримати 29,4% респондентів, Тимошенко 17,2%, Порошенка - 14,9% українців.

Зазначається, що за Анатолія Гриценка готові віддати свій голос 10,7% опитаних, а за Юрія Бойка - 10,4% респондентів.

Також повідомляється, що готовність взяти участь в голосуванні на президентських виборах висловили 82,5% опитаних.

Опитування було проведено центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка в період з 11 по 18 березня методом особистого інтерв'ю.

Всього було опитано 2047 респондентів старше 18 років. Статистична похибка склала +/- 2,2%.

Що треба знати про головних кандидатів у президенти: програми, стратегії і спонсори

Нагадаємо:

  • Згідно з даними опитування, проведеного центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка у лютому, лідером президентського рейтингу був Зеленський, за якого готові проголосувати 27,3% опитаних, серед тих, хто визначився з вибором та готовий взяти участь у голосуванні.
  • Відповідно Тимошенко підтримували 18,8% респондентів, Порошенка – 18,2%.
  • Перший тур виборів президента відбудеться 31 березня, другий – 21 квітня.powered by lun.ua