У "день тиші" на 1+1 весь час ітимуть проекти Зеленського

Неділя, 24 березня 2019, 12:31
Фото Ельдара Сарахмана, УП

У суботу, 30 березня, у "день тиші" перед виборами президента 31 березня, на телеканалі "1+1" майже всю другу половину дня транслюватимуться програми за участю кандидата в президенти, коміка Володимира Зеленського.

Про це пише у Twitter журналіст Христина Бердинських.

"Квартал, Розмiши комiка, ЧистоNews - це все проекти 95-го кварталу Володимира Зеленського. Док.фільм Рейган також озвучує Зеленський (голос Рейгана). Дуже гучний день тиші", - зазначає вона.

 
Скріншот із сайту 1+1

На сайті телеканалу також розміщено короткий опис перерахованих програм.

Як відомо, телеканал "1+1" належить олігарху Ігорю Коломойському.

Згідно з ч. 2 статті 57 закону "Про вибори президента України", передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем виборів.

Стаття 58 цього закону серед форм виборчої агітації визначає, зокрема, "оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо- та відеокліпів, інших публікацій та повідомлень", а також "проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки партії - суб’єкта виборчого процесу чи кандидата на пост президента України, а також оприлюднення інформації про таку підтримку". Також зазначається, що агітація може вестися "в інших формах, що не суперечать Конституції України та законам України".

Нагадаємо:

  • Перший тур виборів президента відбудеться 31 березня, другий – 21 квітня.
  • Згідно останніх результатів опитування, Зеленський лідирує в президентському рейтингу.
  • У новорічну ніч у час, коли зазвичай транслюється привітання президента, телеканал "1+1" транслював заяву Зеленського про рішення балотуватися в президенти, а привітання президента транслювалося пізніше.
  • Пізніше Зеленський заявив, що, ймовірно, сталася "технічна помилка". На каналі заперечили його слова.

Українська правда