Зеленський розповів, скільки коштує його кампанія і коли Україна поверне Крим

Неділя, 24 березня 2019, 22:29

Виборча кампанія кандидата у президенти Володимира Зеленського коштує 70 мільйонів гривень.

Про це 24 березня в ефірі телеканалу "1+1" заявив сам Зеленський.

"Наша кампанія на сьогодні коштує 70 млн. гривень. Це гроші мої, моїх компаньйонів - засновників "Студії Квартал 95" та гроші друзів", - повідомив він.

За словами Зеленського, він "підписав виходи з усіх структур "Студії Квартал 95", одним із засновників яких він є.

"Незалежно від того, як завершаться вибори. ... Це довгий юридичний ланцюжок, але для цього не треба чекати 5 років, юридична угода завершиться протягом декількох місяців", - повідомив він.

При цьому Зеленський повторив, що не вважає серіал "Слуга народу" агітацією: "Ми показали, який країну ми бачимо, про яку мріємо. Чи може бути мрія агітацією?".

У разі перемоги на виборах одним з перших законів Зеленський запропонує прийняти закон про імпічмент.

"Є один цивілізований спосіб прибрати президента, який загруз у корупції або прокрався. Це закон про імпічмент", - заявив Зеленський.

Також він заявив, що Україна зможе повернути окупований Росією Крим тільки після того, як в РФ зміниться влада.

"Якщо ми переможемо (на виборах-219 - ред.) - це буде першим кроком на шляху повернення Криму. Може хтось засмутиться, але я вважаю, що повернення Криму можливо тільки після того, як зміниться влада в Росії", - зазначив він.

Щодо ситуації на Донбасі він зазначив, що шляхів кілька: "Перший - дипломатичний. Є "Мінський процес", його хотілося б розширити, трансформувати, додати представників США і Великобританії".

"Що має бути №1 - "інформаційна війна": люди, які проживають на окупованих територіях, втратили зв'язок з нами. Друге - піднімати українську економіку", - зазначив він.

За його словами, "податкова амністія" і "нульова декларація", яку він запропонує, у першу чергу стосуватиметься "заробітчан, дрібних, середніх бізнесменів".

"Вони мають "відкритися", покласти гроші в українську економіку, заплатити 5% державі і почати з чистого аркуша", - пояснив кандидат.

Читайте також: 

 Що треба знати про головних кандидатів у президенти: програми, стратегії і спонсори 

Що треба знати виборцю про Володимира Зеленського

Нагадаємо,

  • 31 березня відбудуться чергові вибори президента України, участь у них візьмуть 39 кандидатів. 

Українська правда


powered by lun.ua