"Кіт у мішку": Геращенко сердить, що журналісти "підігрують" Зеленському

Понеділок, 25 березня 2019, 09:42

Представниця партії чинного президента Ірина Геращенко заявила про деградацію українського медіапростору і "підігрування" журналістів одному з кандидатів у президенти.

Вона написала в Facebook, що в 2004 році була комісія з журналістської етики, яка викривала темники і заявляла про неприпустимість журналістського "кілерства", а тепер лише деякі журналісти засудили "відверту деградацію українського медіапростору, і то – лише в Фб".

За словами Геращенко, навіть на загальнонаціональних каналах "редакційна політика визначається власником – і нуль позиції журналістського колективу". 

"На деякі канали вже давно повернулися темники і чорні списки. Правда, тепер їх формує не влада, а олігархат. Процвітає "джинса" і так звана "блокада на негатив проти свого кандидата", чорнуха, заказуха і інші речі, далекі від журналістики", – заявила Геращенко, яка пройшла до парламенту з БПП.

Вона зазначила, що моніторингова місія ОБСЄ називала однією з ключових загроз цієї виборчої кампанії "олігархізацію ЗМІ".

На думку Геращенко, не лише політики мають нести відповідальність за свої дії, але й медіа.

"Журналісти відверто підігрують віртуальній кампанії одного з кандидатів, й можливий вибір українцями "кота в мішку" – буде і їхня відповідальність. І це буде не смішний жарт", – заявила вона, вочевидь, натякаючи на шоумена Володимира Зеленського.

"Наш медіапростір виявився неготовим до розгулу свободи слова", – вважає перша заступниця голови Верховної Ради..

Геращенко також заявила: "Нещодавно на одному з телеканалів кандидати в президенти підмахнули папірець про чесні вибори. Примітно, що самі ці кандидати продовжують брехати, задіювати різні схематози в виборчій кампанії".

"Й ніхто з цих "чесних і білих" не засудив медіакілерство і відверті маніпуляціі з ефірними сітками та брехню. Бояться втратити щотижневі походи в "чесну студію". Подвійні стандарти – діагноз наших кандидатів", – додала вона.

"Примітно, як радикали і націоналісти, чесні і інші всіх фасонів кандидати, засудили трансляцію однієї зустрічі в Москві на парочці телеканалів і... правильно, помчали в ефіри і студії цих телеканалів. Розповідати про поганого президента", – обурилася Геращенко насамкінець.

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування