Вояж Бойка і Медведчука до Москви: Прикордонники відповіли на закиди Луценка

Середа, 27 березня 2019, 14:29

Представник Державної прикордонної служби Олег Слободян заявив, що інспектори можуть лише перевіряти документи, які надають право на перетин кордону і якщо стосовно певного громадянина немає ніяких обмежень від інших правоохоронних органів - він може перетнути кордон.

Про це він написав у Facebook.

"Щодо повноважень Держприкордонслужби під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори державної прикордонної служби приймають рішення про надання дозволу громадянам на перетин кордону після перевірки документів, які таке право надають", - розповів він.

"Якщо документи дійсні і стосовно даного громадянина не має обмежень в перетині кордону з боку інших правоохоронних органів - він може перетнути кордон", - зазначив Слободян.

За його словами,  що стосується дозволу на виліт повітряних транспортних суден, то це питання не в компетенції Держприкордонслужби.

Нагадаємо:

  • Раніше Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що 27 березня буде зареєстроване кримінальне провадження про незаконний перетин кордону у зв'язку з польотом до Росії кандидата в президенти Юрія Бойка та кума президента РФ Віктора Медведчука.
  • Луценко наголосив, що у зв'язку із цим питання є не тільки до аерослужби, а й до прикордонної служби, яка випустила цих осіб всупереч встановленому порядку.
  • 22 березня прем'єр Росії Дмитро Медведєв провів у Москві зустріч з представниками "Опозиційної платформи – За життя" кандидатом у президенти України Юрієм Бойком і кумом президента РФ Володимира Путіна Віктором Медведчуком.
  • Після цього Бойко і Медведчук заявили, що будуть продовжувати вести переговори з керівництвом РФ, зокрема, щодо постачання в Україну російського газу.
  • Служба безпеки пообіцяла в стислі терміни надати у межах своєї компетенції правову оцінку поїздці Бойка і Медведчука до Москви.

Українська правда


powered by lun.ua