ДБР розслідує кримінальні справи, де фігурують понад 30 нардепів

Четвер, 28 березня 2019, 13:06

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що підконтрольне йому відомство розслідує  ряд кримінальних проваджень, у яких фігурує понад 30 народних депутатів України.

Про це він розповів на брифінгу у четвер, передає "Інтерфакс-Україна".

"У нас є значна кількість кримінальних проваджень, в яких ми викликаємо і будемо викликати народних депутатів... Учасниками є більше 30 народних депутатів, яких ми будемо допитувати і давати їх діям юридичний аналіз", - сказав Труба.

Відповідаючи на уточнююче питання про те, в яких саме кримінальних справах фігурують парламентарії, він розповів, що мова йде про ряд кримінальних проваджень, зокрема, які стосуються нецільового використання коштів держбюджету.

"У нас є підстави говорити, що, можливо, депутати мають відношення до нецільового використання державних коштів. І саме в цьому кримінальному провадженні є найбільша кількість депутатів, які будуть викликані, у нас до них є питання: чому був такий механізм, який вони застосували при використанні бюджетних коштів", - сказав директор ДБР.

Він додав, що деякі з депутатів вже допитані.

"Виклики тривають, депутати щотижня до нас приходять і дають свідчення", - сказав Труба.

Разом з тим, він не уточнив, в якій саме сфері, можливо, мало місце нецільове використання державних коштів, пославшись на таємницю слідства.

Також, за словами очільника Бюро, експертами ще не підрахована сума можливих збитків і тому він не хоче  "передчасних звинувачень і підозр".

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.