Окупанти виселяють єдиний храм ПЦУ з будівлі в центрі Сімферополя

Субота, 30 березня 2019, 02:34

Російська окупаційна влада Криму направила позов до контрольованого нею ж "суду" з вимогою звільнити будівлю в центрі Сімферополя, яку зараз займає Православна церква України (ПЦУ).

Про це розповіла російському інформаційному агентству ТАСС так звана міністр земельних і майнових відносин Криму Анна Анюхіна, повідомляє Крим.Реалії.

За її словами ПЦУ не переоформила необхідні документи і "знаходиться поза правовим полем".

"Дана релігійна організація свої установчі документи у відповідність до законодавства Росії не привела і не є зараз на території Криму платником податків, ніде на обліку органів юстиції не перебуває. У зв'язку з тим, що у цій організації немає підстав перебувати в приміщенні, Мінмайном і вживаються заходи щодо звільнення даного приміщення, і пред'явлений відповідний позов до суду", - сказала Анюхіна.

Напередодні Крим.Реаліі повідомляли, що в Сімферополі на земельних ділянках, виділених колишній  Кримській єпархії УПЦ КП, почали будувати житловий комплекс для співробітників ФСБ Росії.

Нагадуємо:

  • Раніше повідомлялося, що управління Кримської єпархії ПЦУ отримало лист від так званого Міністерства земельних і майнових відносин Криму про дострокове розірвання оренди на будівлю в Сімферополі, де перебуває храм Православної церкви України.
  • Окупанти вимагали звільнити приміщення на початку березня.
  • 28 січня 2019 року в окупованому Криму так званий арбітражний суд ухвалив вилучити з власності Кримської єпархії УПЦ КП приміщення Кафедрального собору святих рівноапостольних князя Володимира і Ольги.
  • Угоду про надання УПЦ (КП) приміщення у Сімферополі для Кафедрального собору і управління Кримської єпархії уклали ще в 2002 році.powered by lun.ua